Satser p musikken

  • Sat, 26 Aug 2017 21:09:23 GMT - kl.23:09

Hallaballa!  Jeg vet ikke hva jeg gjr her, for vre rlig. Det er lrdagskveld, jeg har for det m...

MIN FRSTE YOUTUBE-VIDEO

  • Wed, 31 May 2017 19:45:43 GMT - kl.21:45

Hll! I gr gjorde jeg noe som skremmer meg veldig, men samtidig er det s sjukt spennende at jeg m bar...

SAMMEN OM DRMMEN

  • Sun, 23 Apr 2017 20:43:54 GMT - kl.22:43

Det er mange musikere som drmmer om suksess. Det er en av de tingene vi har til felles, sett bort fra den b...

Funnet kjrlighet

  • Sun, 16 Apr 2017 22:48:47 GMT - kl.00:48

Hei! Jeg har jo egentlig sluttet  blogge for rten mneder siden, men her er jeg! Ble overr...

MIN FRSTE TINDERDATE

  • Thu, 15 Sep 2016 01:44:15 GMT - kl.03:44

God kveld! (Jeg forskte tegne det halve hjertet selv...) Jeg kom i kontakt med en gutt p tinder, han&...

Det frie liv

  • Mon, 12 Sep 2016 09:08:00 GMT - kl.11:08

Hei! I gr kveld ble jeg helt oppslukt av Instagram, og det var en spesiell type profiler som fanget op...

Jeg trenger DIN hjelp

  • Sun, 11 Sep 2016 19:22:42 GMT - kl.21:22

God kveld! Her er det god stemning! Jeg hrer p musikk, skal ordne stearinlys, og ellers bare ta de...

Sunday is pizzaday

  • Sun, 11 Sep 2016 16:09:25 GMT - kl.18:09

Heisann! Tenk at vi har kommet til slutten av helga, og det fles som helga nettopp har begynt... Men i...

I'm back

  • Fri, 09 Sep 2016 17:05:25 GMT - kl.19:05

Hei og hopp! Jeg vet at det ikke er s gyalt lese om folk som har vrt treige med bloggingen, men...

Living The Good Life

  • Sun, 26 Jun 2016 18:52:45 GMT - kl.20:52

Halla, hva skjer'a bagera? Jeg er i et rart humr... PARIS ER S NYDELIG! Byen har masse hotel, men ing...

Ptisserie Paris!

  • Fri, 24 Jun 2016 18:47:05 GMT - kl.20:47

Gjett hvor jeg er! I PARIS! For to dager siden bestilte jeg flybilletter, og n er jeg her. Jeg inns ikke h...

Nr Vre Nrmeste Svikter Oss...

  • Mon, 20 Jun 2016 22:03:32 GMT - kl.00:03

Noe av det vondeste jeg vet er nr mine nrmeste ikke sttter meg. Nr jeg fr mail om at jeg heller bu...

To Dager, Fem Fly

  • Sun, 19 Jun 2016 17:50:44 GMT - kl.19:50

For et par dager siden tok jeg et stort valg. Jeg bestemte meg for FLYTTE TIL BALI!!!  Bali er ...

Hvem Er Vi Bak Sminken Og Fasaden?

  • Sat, 18 Jun 2016 12:27:58 GMT - kl.14:27

I de eldre dager, spurte jeg: Mammaaa, kan jeg f bruke sminke?. Mamma ble fortumlet. Jeg var 9 ...

Hva Jeg Spiser P Reise

  • Fri, 17 Jun 2016 18:04:54 GMT - kl.20:04

Hei og god dag mine venner! N begynner det bli kveld, og jeg har akkurat pint meg gje...

Morgenstemning

  • Thu, 16 Jun 2016 08:56:46 GMT - kl.10:56

God morgen solstrler! Jeg vknet klokka 6 i dag, og inns at jeg hadde sovet i tte timer... Hjem...

Folk, Drmmer Og Kjrlighet

  • Wed, 15 Jun 2016 17:30:37 GMT - kl.19:30

En stor nyhet jeg har gleden av meddele, er at JEG HAR KOMMET I AVISA! HER er linken. ...

Du ER Fri

  • Tue, 14 Jun 2016 18:13:21 GMT - kl.20:13

Hvordan har du det om dagene? Er du tilfreds? Glad? Eller vkner du hver morgen, utslitt og ulykkelig? ...

Have A Long Life In Portugal

  • Mon, 13 Jun 2016 20:08:44 GMT - kl.22:08

(Jeg tenkte at "hvis jeg tar bilde nrt ser den skikkelig fristende ut!"...) Jeg har en ny hobby; ...

Hva har jeg i ryggsekken min p reise!?

  • Sun, 12 Jun 2016 21:17:37 GMT - kl.23:17

Det viktigste nr jeg reiser, er ha lettest mulig bagasje! Det gjr noe med sinnet nr man ...

Farvel til deg som trenger meg

  • Sat, 11 Jun 2016 22:00:00 GMT - kl.00:00

Heisann! Om en time sitter jeg p nattbussen til Portugal. Det er vanskeligst forlate han jeg har hatt en...

Livet i Solriket Sevilla

  • Fri, 10 Jun 2016 14:42:15 GMT - kl.16:42

Jeg har bodd i Spania siden mars. P den tiden har jeg ligget p stranda i timesvis, gtt rundt og...

20 ting jeg innser som 20

  • Fri, 03 Jun 2016 01:32:45 GMT - kl.03:32

God dag! Siden jeg feirer 20 r i dag (3. juni), synes jeg det hrtes gy ut  skrive ned 20 ting...

Velkommen!

  • Thu, 02 Jun 2016 18:41:03 GMT - kl.20:41

Hei! Fr jeg introduserer meg selv og bloggen, vil jeg la dere vite hvilken blogg dette IKKE...
Ingen fler innlegg kan lastes inn, Se arkiv

Last inn flere innlegg

hits